• Kavaje, shitet toke , , 3,200 m² 278,000 € (VILE BOSHTOVE, Kavajë, Albania)

Kavaje
Tipi
toke
Siperfaqja m²
3200 m²
Cmimi Euro
278000
ID: Billion3483
Toka ndodhet pas Pishave shume afer me Detin , prane rruges qe te con drejt plazhit te mrekullueshem dhe atraktiv te Vile Bashtoves , e cila ndodhet ngjitur me plazhin Spillese . Zone shume e populluar gjate sezonit veror, e cila ofron nje plazh te paster me nje natyre te paprekur . Mundesi ideale investimi ,pasi kjo zone do mare teper zhvillim .
Mos e humbisni kete rast ideal investimi .
Parashikohen sipas studimit te ndertohen Hotele, Vila ,Komplekse dhe Resorte Turistike .
(Pranohet dhe klering )
Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni +355692033500

https://billionrealty.al/property/11594/shitet-toke-3200-m2-ne-vile-boshtove-billion3483.html

Cel. : +355692033500
 


WhatsApp
Back
Top