• Kamer parkimi + monitor 47 Euro

Durres
Cmimi Euro
47
Kamera e parkimit + Ekran LCD 4.3" + kabujt e nevojshem
Eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e makinave
cmimi : 47 euro
Transporti falas Shqiperi dhe Kosove
Per me shume info na kontaktoni
Cel/whatssapp/viber 0683345300Cel. : 0683345300
 


WhatsApp
Back
Top