• Itali-Lago di Garda, kerkojme te punesojme 2 Kamariere, 2 Ndihmes Kuzhiniere dhe nje Banakiere (punesim sezonal)

Prime Recruitment Albania kerkon te punesoje dy Kamariere, dy Ndihmes Kuzhiniere dhe nje Banakiere per nje Bar Restorant ne Lago di Garda, Itali.

Kerkohet:
  1. Eksperience e meparshme ne secilin pozicion pune
  2. Njohuri mesatare te gjuhes italiane
  3. Aftesi shume te mira komunikuese
Ofrohet:
  • Punesim sezonal: Maj - Shtator
  • Akomodim dhe ushqim i perfshire
  • 8-10 ore pune ne dite/ 6 dite ne jave
  • Pagesa 1200-1400 euro neto + kontribute + bakshishe
Te interesuarit te aplikojne duke derguar CV ne e-mailin tone aplikopra@gmail.com ose te kontaktojne ne numrin tone te cel 0694449400.

Cel. : 069 444 9400


Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë nga PrimeRecruitment Albania sipas ligjit Nr. 9887
për “Mbrojtjen e të DhënavePersonale” dhe do të përdoren nga Ne vetëm për qëllime rekrutimi.
 


Apply WhatsApp
Back
Top