• Greenway Global ju ofron mundesine te ndertoni biznesin tuaj online

---sipas alfabetit----
Kompania me e re ne Shqiperi, Greenway Global ju ofron mundesine te beheni pjese dhe te punoni online. Nëse keni aftësi për shitje direkte ose përmes rrjeteve sociale, aftësi të forta komunikimi, negociimi dhe bindjeje, ne ju mirepresim.
Kompania ofron mbi 650 produkte ekologjike me cmimet me konkuruese ne treg. Kjo kompani eshte ne kerkim te personave qe duan te punojne online nga shtepia . Perfitimet jane te shumta
1. 14 menyra perfitimi qe rriten muaj pas muaji
2.Trajnime falas
3. Fitime fikse dhe me %
4.Udhetime falas
5. Produkte ekologjike dhe te shendetshme
6. Autobonus
7. Rritje personale dhe ne karriere
8. Orare fleksibel dhe pune nga shtepia

Per me shume informacion se si i perfitojme keto benefite na kontaktoni ne whatsapp 0699526408
 


WhatsApp
Back
Top