• Fresh Garden Restorant 🌿 kerkon te punesoje Kuzhinier/e Te Pare - (Bllok)

Tirane
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Kuzhinier/e & ndihmes
  2. Sanitare | Pastrim | Mirembajtje
  3. Shitese | Kasiere
Gjuha
  1. Gjuha?
Eksperienca
vetem me eksperience
uAGUnVa.jpegFresh Garden Restorant kerkon te punesoje:
Kuzhinier/e Te Pare

Kerkohen:
-
Te kete eksperience te meparshme pune
- Te jete i komunikueshem dhe i sjellshem me stafin

Te interesuarit jane te lutur te na kontaktojne ne: +355 67 203 9399
Adresa: Rruga Brigada 8, Tirane, Bllok
 


WhatsApp
Back
Top