• Durres, shitet Tourer KAWASAKI GTR 1400 , jeshile 53.000 km 6.800 €

Durres
Tipi
Tourer
Marka
Kawasaki
Viti
2009
Cmimi Euro
6800
- Kawasaki GTR 1400 viti 2009
- disponon 3 valixhe origjinale
- 1 kaske
- goma te reja
- vaj e filtra te nderruara para 2 muajsh
- diskofren para dhe mbrapa
- ferrota te sapo vendosura (kane bere vetem 400km)
- Motorri ka 53000 km
- Cmimi 6800 euro

Cel. : +355675775572
 


WhatsApp
Back
Top