• Durres, shitet apartament 2+1 Kati 0, 112 m² 75.000 Euro (plepa shkallnur)

Durres
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
112 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
75000
Zona/Rruga : plepa shkallnur


  • [h=1]Një mundësi e mrekullueshme! Sipas përshkrimit, kjo shtëpi private është e vendosur pranë Shkollës Talenti dhe ka një sipërfaqe toke prej 112 metra katrorë. Ndërtesa ka një sipërfaqe prej 312 metra katrorë dhe është organizuar si një shtëpi 2+1.
    Duke pasur parasysh sipërfaqen e gjerë të shtëpisë, ka potencial të madh për të krijuar një ambient të rehatshëm dhe funksional. Me dy dhoma gjumi, një sallë të madhe dhe një kuzhinë të përgatitur mirë, ky vendndodhje mund të jetë shumë i përshtatshëm për një familje të madhe ose për ata që kërkojnë më shumë hapësirë për të jetuar.
    Nëse dëshironi të blini këtë pronë, çmimi është 75,000 euro. Eshtë e vlefshme të shikoni shtëpinë personalisht dhe të bisedoni me agjentin e pronave për detaje të tjera si gjendja e përgjithshme e shtëpisë, gjendja e toksë, infrastruktura përreth, dhe dokumentacioni i pronësisë. Mund të jetë një mundësi shumë e mirë për t'u hulumtuar më tej!
    #InstaGood
    #HouseHunting #PhotoOfTheDay
    #Property #Love
    #Realtor #PicOfTheDay
    #HomeForSale #Beautiful
    #NewHome #Travel
    #RealEstateAgent #Goals
    #InvestmentProperty #Inspiration
    #OpenHouse #Explore
    #HomeSearch #Life
    #FirstTimeHomeBuyer #Motivation
    #HousingMarket #Weekend
    #PropertyListing #Style
    #HomeOwnership[/h]
    [COLOR=rgb(var(--ig-secondary-text))][FONT=var(--font-family-system)]1h[COLOR=rgb(var(--ig-secondary-text))][FONT=var(--font-family-system)]See translation



  • [/COLOR]


  • [/FONT]






[/FONT][/COLOR]
[COLOR=rgb(var(--ig-primary-text))][FONT=var(--font-family-system)]

[/FONT][/COLOR]
Një mundësi e mrekullueshme! Sipas përshkrimit, kjo shtëpi private është e vendosur pranë Shkollës Talenti dhe ka një sipërfaqe toke prej 112 metra katrorë. Ndërtesa ka një sipërfaqe prej 312 metra katrorë dhe është organizuar si një shtëpi 2+1.
Duke pasur parasysh sipërfaqen e gjerë të shtëpisë, ka potencial të madh për të krijuar një ambient të rehatshëm dhe funksional. Me dy dhoma gjumi, një sallë të madhe dhe një kuzhinë të përgatitur mirë, ky vendndodhje mund të jetë shumë i përshtatshëm për një familje të madhe ose për ata që kërkojnë më shumë hapësirë për të jetuar.
Nëse dëshironi të blini këtë pronë, çmimi është 75,000 euro. Eshtë e vlefshme të shikoni shtëpinë personalisht dhe të bisedoni me agjentin e pronave për detaje të tjera si gjendja e përgjithshme e shtëpisë, gjendja e toksë, infrastruktura përreth, dhe dokumentacioni i pronësisë. Mund të jetë një mundësi shumë e mirë për t'u hulumtuar më tej!

Cel. : 0697066689
 


WhatsApp
Back
Top