• Durres, shes Suzuki Vstrom 1050cc -2020 okazion 12.800 Euro

Durres
Cmimi Euro
12800
Shitet Suzuki Vstrom 1050 modeli i ri me shume ekstra.
Motorri ka ABS, TRACTION CONTROL Gjithashtu ka dhe 3 opsione guide qe mund te zgjedhesh sipas deshires Sport, Qytet ose Ofroad
Motorri esht i kompletuar me 3 valixhe origjinale suzuki, hekura mbrojtes, mbrojtese ere te duart, lupa led, xham ekstra te erret qe mund te ulet dhe te ngrihet sipas deshires, gjithashtu dhe xhamin origjinal, filter ajri K&N.
Motorri eshte vertet okazion.
Ngel vetëm për tu para nga afer dhe per tu shijuar.
Mire se te vini


Cel. : 00355698496530
 


WhatsApp
Back
Top