• Durres, ofroj vend pune Ndihmes kuzhinier/e, Kamarier/e, Picajol, Banakier/e, Sanitar/e

Durres
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Banakier | Kamarier
 2. Kuzhinier/e & ndihmes
 3. Picajol
 4. Punetor | Ndihmesa
 5. Recepsionist/e
 6. Sanitare | Pastrim | Mirembajtje
Eksperienca
Restorant_4stinet_Durres_cover-D640.jpg


RESTORANT 4 STINET DURRES OFRON VENDE PUNE
 • Ndihmes kuzhinier/e
 • Sanitar/e
 • Picajol
 • Banakier/e
 • Kamarier/e
Ofrojme dhe akomodim per Sezonin.

PAGA SHUME E KENAQSHME
Cel. :
0682092530
 


WhatsApp
Back
Top