• Braun Silk-Expert Pro 5 PL5137 IPL

Cmimi Euro
400
Braun Silk-Expert Pro 5 PL5137 Origjinale e blere ne SHBA, paisja numer nje ne bote per heqjen e qimeve me Lazer, e perdorur shume pak pothuajse si e Re.
E Cilesuar nga ekspertet si paisja me Eficiente ne bote per heqjen e Qimeve.

REZULTATET E PËRHERSHME: Pajisja më efikase me dritë pulsuese intensive (IPL) për reduktimin e përhershëm të qimeve në vetëm 4 javë
SIGURT: Teknologjia unike SensoAdaptTM e Braun përshtat automatikisht intensitetin e dritës në lëkurën tuaj për ekuilibrin e përsosur midis sigurisë dhe efikasitetit, duke ju dhënë rezultate të qëndrueshme të qetë në shtëpi në mënyrë të sigurtë pa përdorimin e syzeve të diellit
SHPEJTË & LEHTË: Kaq e lehtë për t'u përdorur, ju mund t'i trajtoni të dyja këmbët në më pak se 5 minuta në nivelin më të ulët të energjisë
KURSENI PARA: Mos bëni më asnjë takim për heqjen e qimeve. Nuk ka nevojë për zëvendësime ose rimbushje. E ndërtuar për të zgjatur deri në 22 vjet trajtime
PËRSHTATSHËM: Gratë mund të përdorin në mënyrë të sigurtë nga koka te këmbët duke përfshirë buzën e sipërme, mjekrën, nënsqetullat, këmbët, krahët dhe zonën e bikinit
I PËRSHTATSHËM PËR BURRAT: mjeti ideal për të trajtuar qimet në gjoks, shpinë, krahë, stomak dhe këmbë
AUTORIZUAR NGA FDA: Dhe dermatologjikisht akredituar si lëkurë të sigurt nga Skin Health Alliance
PËRFSHIN: Kokë precize X 2, çantë zinxhir premium.

Cmimi: 400.000 Leke te Vjetera

Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com
20230514_182023.jpg
20230514_182040.jpg
20230514_181936.jpg
20230514_181804.jpg


Cel. : 0672534432
 


Contact WhatsApp
Back
Top