• Biznes ne shitje Makina me qera + Agjensi turistike (17 Makina me qera), Stadiumi Dinamo

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Cmimi Euro
120000
Biznesi ndodhet tek Stadiumi Dinamo.

Informacion i pergjithshem:
 • Siperfaqja e Ambientit: 25 m2.
 • Ndodhet ne katin 0, buze rruge.
Te dhena te tjera:
 • Biznesi sherben makina me qera dhe agjensi turistike.
 • Biznesi eshte ne gjendje pune;
 • Shiten 17 makina te ndryshme + biznesi me nje klientel te ngritur prej 6 vitesh.
 • Faqe e ngritur ne instagram.
 • Ambjenti eshte totalisht i investuar deri ne detaje.
 • E mobiluar.
 • Fasade xhami;
 • Buze rruge;
 • Mundesi shume e mire investimi , zona ofron kushte shume te mire per te rritur biznesin tuaj.
 • Mundesi blerje te biznesit makina me qera ose se bashku me agjensine turistike.
Mundesi rinovimi te kontrates se ambjentit.

Blerja e biznesit makina me qera 100.000 euro.


Makina me qera + Agjensi turistike 120.000 euro.

Për më shumë informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni:
ID e prones: 46216


Cel. : 0693727199
 


Contact WhatsApp
Back
Top