• Apartament 1+1 qera ditore Kati 3, 56 m² (Plazh, Durres)

Zona/Rruga : Plazh, Durres

Apartament 1+1 qera ditore Plazh Durres
Me pamje nga deti


1f4cd.png

Ne nje nder zonat me te preferuara dhe te frekuentuara te Durresit, Plazh.1f3d8.png

Kati i 3 i banimit me ashensor


1 Dhoma gjumi
Sallon+
1f37d.png

Kuzhine
1 Tualet
Kondicioner
Wifi
1f697.png

Parkim


1f4b6.png

Cmimi:

Janar-Shkurt/Gennaio-Febbraio: 25€ Nata
Mars/Marzo: 30 € Nata
Prill/Prill: 35€ Nata
Maj/Maggio: 40 € Nata
Qershor/Giugno: 50€ Nata
Korrik-Gusht/Luglio-Agosto: 70€ Nata
Shtator/Settembre: 40€ Nata
Tetor/Ottobre: 30 € Nata
Nentor-Dhjetor/Nëntor-Dicembre: 25€ Nata
(jo me pak se 2 dite)
(te pakten 2 dite)
(non menno di 2 giorni)
260e.png

Per me shume informacion na kontaktoni
+355 69 25 26 970
Ju mirepresim!

Cel. : +35569 252 6970
 
Back
Top