• Apartament 1+1 Per Shitje, Tirana Golden Gate- Ali Demi

Apartamenti ka siperfaqe totale 73.71 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 64.65 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet

Pallati ka punime cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, izolimi i jashtem me sistem kapot, dritare dopioxham termike, parket laminat etj.

Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Cel. : 0676770475
 


WhatsApp
Back
Top