• 🌟Shitet apartment 98m² 2+1, Kati i 5, 95,000 € (Rruga Muhamed Deliu, tek Thesari, Fresk)

Cmimi Euro
95000
Shitet apartament 2+1 i mobiluar, me siperfaqe totale 98 M2. Apartamenti organizohet ne korridor shperndares, sallon ndenje, ambjent gatimi, dy dhoma gjumi dhe nje ballkon te mbyllur me vetrate.

Hyrja ndodhet ne Rr. Muhamed Deliu, ne Fresk, prane Thesarit. Pallati ndodhet pas zones ku ndalon Porcelani (stacioni i fundit - 100 metra larg). Zona mbulohet shume mire me linje e Porcelan - Qender.

Kati i 5 pa ashensor, por ne prespektive per tu vendosur (pallati ka 2 kulla ashensori).
Cmimi 95,000 Euro

Per cdo informacion te metejshem na kontaktoni
 


Contact WhatsApp
Back
Top