• 🌇 Luxury Penthouse: 2+1+2wc 📍 Komuna e Parisit - Pasticeri Reka ( Afer Rr. Kosovareve ) 259,000 Euro - 100% i Ri & Investuar (~Mbi 40,000€ investime)

Cmimi Euro
259000
🌇Penthouse: 2+1+2wc (Luxury) 📍Komuna e Parisit - Pasticeri Reka ( Afer Rr. Kosovareve ) || 259,000€ || - 100% i ri - 100% i Kompletuar (~Mbi 40,000€ investime)

🔥(me Vlerë investimi mbi 40,000€, me Cilësi Gjermane)
🔥I Pabanuar më parë!

Q4467b

Te Dhenat e Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon & Kuzhine
- 2 Tualete
- 1 Ballkon

- S. Totale 113m2 , S. Neto 96m2
- Pallati i Ri (V. 2009)
- Kati i Fundit (Kati 10) (+Taraca në përdorim Privat, vetëm kati i fundit)
- Pamje panoramike të lirë
- Orientim Jug-Perëndim

- Sistem Kapot new
- Vetrata New Cilësia Premium
- Izolim Akustik
- Parket , Sistem Koncidionimi
- Kuzhinë, Mobilim, Pajisje A+++ Sistem Ndriçimi, Sisntel Hidraulik Elektrik Gjerman New, & Dekore dhe Kompletim deri në Detaje

Çmimi: 259,000 € 🔥 I Padisk. ( Përfshirë 100% Kompletimin )

Tel ose WhatsApp: 0692238499
 


Contact WhatsApp
Back
Top