Dhoma pushimi me qira ditore nė bregdetin e Himarės...20 m larg nga deti.

Tė kompletuara me kuzhinė dhe tė pajisura me kondicionerė, TV tė sheshtė HD, si dhe me internet Wireless Wi-Fi.

Ideale pėr deri nė tre ose katėr persona.

Dhoma tė disponueshme nga sot.

Ēmime tė favorshme!

Oferta e sotme: Nėse prenotoni pėr 10 netė ose mė shumė, ju bėhet nė total 3000 L ulje nga ēmimi i dhomės qė zgjidhni.

Moti sot nė Himarė: Me diell.

Nxitoni tė prenotoni!

Klearko Goro

Cel: 069 20 31 415
E-mail: klearkogoro@yahoo.com

Ju mirėpresim!!!