DETAJET E TURIT

Dita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 02.00 dhe udhėtimi me autobus pėr nė Selanik. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Imbarkimi nė Kroēieren Celestyal, nė Selanik. Drekė dhe Darkė nė Kroēiere. Nisja nė orėn 19.00.
Dita e Dytė: Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Kushadasi nė orėn 13.00. Ekskursion nė Efes. Drekė dhe Darkė nė Kroēiere. Nisja nė orėn 21.00

Dita e Tretė: Nisja nė orėn 02.00. Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Rhodos nė orėn 09.00. Ekskursion ne Rhodos. Me pas, Tė lirė pėr Shėtitje dhe Plazh nė Rhodos. Drekė dhe Darkė nė Kroēiere. Nisja nė orėn 18.00.

Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Heraklion, Kretė nė orė 07.00. Tė lirė pėr Shėtitje dhe Plazh nė Kretė. Nisja nė orėn 12.00. Zbritja nė Santorini nė orėn 16.30. Tė lirė pėr Shėtitje dhe Plazh nė Santorini. Drekė dhe Darkė nė Kroēiere. Nisja nė orėn 02.00, pas mesnate.

Dita e Pestė: Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Mykonos nė orėn 08.00 Tė lirė pėr Shėtitje dhe Plazh nė Mykonos. Drekė dhe Darkė nė Kroēiere. Nisja nė orėn 02.00, pas mesnate.
Dita e Gjashtė: Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Milos nė orė 09.00. Tė lirė pėr Shėtitje dhe Plazh nė Milos. Drekė dhe Darkė nė Kroēiere. Nisja nė orėn 19.00.
Dita e Shtatė: Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Pireus, Athinė nė orėn 07.00. Tė lirė pėr Shėtitje Plazh nė Athinė. Drekė dhe Darkė nė Kroēiere. Nisja nė orėn 17.00.
Dita e Tetė: Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Selanik nė orė 10.00. Nisja pėr nė Shqipėri. Gjatė rrugės ndalesa tė shkurtra. Mbrritja nė Shqipėri.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus
2. Akomodim nė Kroēieren Celestyal Crystal
3. Mėgjeset, Drekat dhe Darkat nė Kroēiere.
4. Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit.
5. Shfaqje, Karaoke, Hyrja nė Disko, Sauna dhe aktivitete tė ndryshme nė Kroēiere.
6. Ekskursionet:
- Shėtitje dhe Vizitė nė Rhodos, Acropolis Lindos dhe Pallati Knights.
- Shėtitje Vizitė nė Efes, Kushadasi.
8. Taksat Portuale.
7. Bakshishet.

Kujdes:

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Monumentet dhe Muzeumet.
3. Nė zbritjet nė porte, transfertat me autobus ose teleferik nga Porti nė qytet atje ku ėshtė e nevojshme pas Zbritjes nga Kroēierja dhe Shėtitjet Opsionale nė Vendet e Zbritjes