Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 66
KM..........: 285.000

Shes makine Renault Clio, per pjese kembimi. Makina ka turbon e djegur dhe motorrin e prishur. Mund te shitet edhe me dokumenta. Siguracionin e ka deri ne Qershor 2023 taksa e paguar dhe koalidimin per 2 vjet. Makina ndodhet ne nje servis ne Maminas.
Mirepres oferta.

Cel. : 0698162952