Jepet me qera nje dhome e mobiluar dhe e pershtatshme per:
-Trajtime estetike
-Depilime
-Vetulla
-Qerpike

Te interesuarat te na kontaktojne ne whatsApp ne nr. 0697035523

Cel. : +355697035523