kliko

kliko
880 publiko qera - vetem tek pune

 1. Standart Tirane, ofrohet vend pune Wordpress developer


  Italian solutions ofron vend pune WordPress Developer
  Ne jemi njė agjenci website ecommerce me rritje tė shpejtė e specializuar nė ofrimin e njė game tė plotė zgjidhjesh dixhitale ne tregun italian. Ne jemi tė apasionuar pas inovacionit dhe pėrpiqemi tė ofrojmė shėrbime tė nivelit tė lartė pėr tė ndihmuar bizneset tė pėrmirėsojnė praninė e tyre nė internet dhe tė ndėrtojnė identitetin e tyre unik tė markės.


  Italian solutions ėshtė duke rekrutuar njė Zhvillues WordPress me kohė tė plotė, pėrgjegjės pėr zhvillimin e fundit dhe tė pėrparmė, duke pėrfshirė krijimin e temave dhe plugineve tė WordPress si edhe ecommerce.


  Kualifikimet dhe aftėsitė e nevojshme:
  · Pėrvojė e dėshmuar nė krijimin dhe modifikimin e Temave tė WordPress
  · Aftėsi tė aftė nė HTML & CSS dhe kuptim solid i standardeve tė ueb-it dhe teknikave responsive tė dizajnit;
  · Njihuni me jQuery dhe bibliotekat e tjera JavaScript
  · Aftėsi nė Photoshop, Illustrator ose mjete tė tjera tė dizajnit vizual
  · Aftėsi pėr tė zgjidhur problemet nė mėnyrė krijuese dhe efektive
  · Fleksibilitet pėr tė punuar nė mėnyrė tė pavarur dhe me njė ekip pėr tė trajtuar detyra tė shumta nė njė mjedis ekipor dhe afate tė ngushta
  · Aftėsi tė shkėlqyera organizative dhe aftėsi pėr tė vlerėsuar kohėn dhe nivelin e pėrpjekjeve pėr detyrat e zhvillimit tė nivelit tė parė


  Pėrgjegjėsitė:
  · Zhvilloni softuer, pėrmirėsime/patch dhe testime pėr faqet e WordPress
  · Instaloni, testoni dhe korrigjoni shtojcat e WordPress dhe zhvilloni shtojca tė reja sipas nevojės
  · Vlerėsoni dizajnet, dhe materialet e tjera gjatė fazės sė projektimit dhe pėrvojės sė pėrdoruesit pėr ēėshtjet e mundshme tė zhvillimit dhe problemet e


  · Kryeni testimin e ndėr-shfletuesve dhe tė pajisjeve pėr tė siguruar shfaqje tė qėndrueshme nė shfletuesit kryesorė tė mbėshtetur nė platformat Mac, PC, iOS dhe Android
  · Komunikoni ndėrlikimet e ēėshtjeve komplekse tė zhvillimit tė uebit
  · Rishikoni funksionalitetin e prototipit pėr qėllime tė brendshme dhe klientė


  Aftėsitė e bonusit:
  Ekspertizė me zhvillimin e PHP dhe sistemet e rrjetit
  Njohuri me CSS


  Ne ofrojme:
  · Ambient i kėndshėm pune
  · Paga konkuruese


  Ju lutemi dėrgoni CV-nė tuaj nė: whatsapp +355675331941 dhe email info@deumsoft.com (kompania jone partnere ne shqiperi)


  Cel. : +355675331941
  +Apliko