ISLAMIC RELIEF WORLDWIDE
Rr. Hime Kolli , Godina 28 ,prane shkolles Konferenca e Pezes, Tirana, Albania
Tel: 0677033379
Procurement@islamicrelief.al


Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani ,Ramazani dhe projektit te Dimerit.
Ftesė pėr Ofertė
Tirana mė 31.05.2022

Fondacioni Islamic Relief kerkon te bleje 2 Autovetura .

Duke marre ne konsiderate rritjen e aktiviteteve te saj Fondacioni Islamic Relief Albania shpall ftese per oferte per blerjen e 2 Autoveture me te dhena si meposhte.

Automjetet e preferuara nga Islamic Relief Albania jane:Autovetura 4 x 4 , motorr 2 L - 4L. Nr i vendeve 5-7+1. Nafte kambjo manual apo automatike ska rendesi, ngjyra nuk ka rendesi.

Ftojme te gjitha subjektet qe disponojne keto lloje te automjeteve te sjellin oferten e tyre prane adreses sone:

- Rruga “Him Kolli”(Rragami), Ndertesa nr.28, prane shkolles 9-vjecare Konferenca e Pezės, Tiranė.
Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur me mbishkrimin

OFERTE PER AUTOMJETE.

NOTE: Formatin e Ofertes e keni te atacuar ne Shqip dhe Anglisht .

-Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 13/06/2022

-Oferta ne menyre tjeter apo afat tjeter do quhen te pavlefshme dhe si rezultat nuk do merren ne konsiderate.

Islamic Relief Albania ka zero tolerance ndaj ēdo thyerje proēedurash si:

  • Politika kunder Rryshfetit dhe Korrupsionit.
  • Kodi i Sjelljes
  • Respektimi dhe Mbrojtja e Grupeve Vulnerable (Perfitueseve) te IRA


-Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: procurement@islamicrelief.al ose te kontaktoni
ne: Tel.: 0677033379

Cel. : 0677033379