Thirrje per kuotim ne tendera vjetore (2022-2023) per sherbime te listuara si ne njoftimin meposhte:

RRETH NESH
Terre des hommes njė organizatė jo-fitimprurėse zvicerane qė operon nė Shqipėri qė prej vitit 1993, identifikuar me NIPT K62106002A, nė fushėn e tė drejtave dhe mbrojtjes sė fėmijėve, po zhvillon procedurat e prokurimit pėr shėrbime vjetore (2022-2023) te Hotelerise, Dizajn, Printim, Promocionale dhe Perkthim.

RRETH THIRRJES

Terre des hommes shpall njoftimin Thirrje pėr kuotim pėr shėrbimet e Hotelerise, Dizajn, Printim, Promocionale dhe Perkthim, pėr njė periudhė 1- vjeēare me mundėsi rinovimi kontrate.
Janė tė ftuara tė gjitha, kompanitė qė operojnė nė fushat e sipėrpėrmendura pėr tė paraqitur ofertėn e tyre financiare dhe pėr t’u bėrė pjesė e procesit tė prokurimit duke klikuar mbi shėrbimin pėr tė cilin interesoheni nė mėnyrė qė tė shkarkoni tabelėn pėrkatėse:

• Hoteleri (sallė konferencash, dreka, pushim kafe dhe akomodim nė Tiranė)
• Printime, publikime (fletėpalosje, broshura, banera, libra, module, etj.)
• Dizenjim (fletėpalosje, broshura, banera, libra, module, etj.)
• Printim materiale promocionale
• Shėrbime pėrkthimi tė gjuhėve shqip, anglisht, maqedonisht

  • Kushte tė pėrgjithshme

1. - Ēmimi i ofruar duhet tė jetė me tė gjitha taksat e pėrfshira dhe duhet tė vendoset pėrbri produktit respektiv , nė rubrikėn e “ Cmimit/njėsi” nė formatin qė do tė gjeni nė linkun e shėrbimit pėr tė cilin do tė aplikoni.
2. - Nė rast se pėrveē ēmimit tė ofruar, furnitori / ofruesi i shėrbimit aplikon edhe % zbritje, atėherė ajo duhet tė deklarohet nė ofertė.
3. - Sėbashku me ofertėn, ofertuesi duhet tė dorėzojė patjetėr edhe:


  • Ēertifikatėn e Regjistrimit te Subjektit nė QKB/NIPT .
  • Licensėn pėrkatėse tė ushtrimit tė veprimtarisė e cila duhet tė jetė nė pėrputhje me objektin e procedurės sė prokurimit pėr tė cilėn do tė aplikoni.
  • Pėr rastin e konsulenteve (pėrkthyesve) duhet tė paraqitet edhe kopje e CV dhe kopje e diplomės.

- Oferta duhet tė paraqitet si mėposhtė:
1. - Tė dorėzohet nė zarf tė mbyllur, nė formė tė printuar, firmosur nga njė person i autorizuar, nė adresėn: Rruga "Skėnderbej" Godina 6/2, Ap. 17, Tiranė. Nė zarf duhet tė shėnohet "Ofertė financiare pėr "(emėrtimin e shėrbimit pėr tė cilin aplikoni)"; ose
2. - Tė dėrgohet me e-mail nė format PDF, firmosur nga njė person i autorizuar nė adresėn elektronike: alb.application@tdh.ch Nė subjektin e e-mailit duhet tė shėnohet "Ofertė financiare pėr "(emėrtimin e shėrbimit pėr tė cilin aplikoni)";”
*Shembull: Ofertė financiare pėr “Printime”
3. Afati pėrfundimtar pėr dorėzimin e ofertės ėshtė data 20.05.2022, ora 17:00.
4. Tė tjera:

  • Ofertat e dorėzuara pa ēmime tė specifikuara, pa dokumentat e kėrkuara mė lart si dhe jashtė afatit tė pėrcaktuar nuk do tė merren parasysh.
  • Tdh do tė pėrzgjedhė furnizuesin qė i pėrshtatet mė sė miri nevojave tė saj bazuar nė kriterin “cilėsia mė e mirė nė para dhe kohė”.
  • Kjo thirrje pėr ofertė financiare nuk ėshtė detyruese pėr Tdh Missioni nė Shqipėri tė lidhė Kontratė.

Pėr ēdo informacion tė mėtejshėm mund tė na kontaktoni nė tel +355 (0) 4223 99 00, ose e-mail: alb.application@tdh.ch