"Organizata World Vision Albania, ri-shpall tė hapur fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn e kancelarive dhe tonerave per printer me objekt: Preselektim Tender NO-51 FY22 me objekt “Blerje kancelari dhe tonera printerash”.
Bizneset qe kane aplikuar njehere, nuk eshte e nevojshme te ri aplikojne per kete preselektim NO-51 FY22.
Pėr kėtė arsye lutemi t'ju ftojmė tė paraqisni dhe plotėsoni dokumentat e kėrkuar pėr preselektim.
Tė gjithė infomacionin dhe listėn e dokumentave pėr plotėsim i gjeni dhe shkarkoni sipas link-eve tė mėposhtėm:
Web: https://www.worldvision.al/world-vis...era-printerash
Fb: https://www.facebook.com/WVAlbania/p...62757317232740Suksese!