Po mendoni te organizoni nje event biznesi qofte inagurim, pervjetor apo festat e fundvitit ne ambientet e biznesit tuaj? Keni enderruar gjithmone per nje dasme buze detit apo ne natyre, poshte nje tende te mbushur me drita xixellonja si yje? Keni nje oborr te madh ne vilen tuaj dhe doni te organizoni festa familjare? Dita Perfekte Events eshte partneri juaj i duhur qe ju mundeson planifikim/organizim profesional si dhe materialet e nevojshme per cdo lloj feste apo eventi, qofte biznesi apo familjar! Risia me e re Tende Eventesh 400m2 (e larte 5m, hapesire e paster, pa kollona, vishet dhe anash) mundeson festa kudo e kurdo, pavarsisht kohes me shi apo diell!


Me nje eksperience prej 8 vitesh dhe nje staf profesional, ne ju sugjerojme menyren me te mire per nje organizim perfekt. Arkitekti yne planifikon hapesiren dhe skemen e design-it qe ju pershtatet me se miri. Ndersa menaxheri i eventeve se bashku me stafin implementon projektin me ane te materialeve qe disponojme: Tende festive (pa kollona, deri ne 400m2), drita xixellonja, ndricim me vargje, tavolina te llojeve te ndryshme, karrige chiavari apo tiffany, pedane vallezimi, dekor sipas stilit dhe festes, lule natyrale, tapet, baner e ndarje ambientesh, ndricim profesional...etj,etj. Se bashku me partneret tane mund te permbledhin ne oferte dhe: DJ, Audio dhe Led wall, foto video dron, katering, embelsira e torta.

Beje organizimin e festes me te lehte: konsultohu me nje Event Planner. Na kontaktoni dhe merrni konsulten FALAS! 0698798326


Cel. : 0698798326