Prej mė shumė se 10 vite, Celular.al operon nė tregun shqiptar si njė kompani e specializuar nė shitjen e smartfonėve (celularė) dhe paisjeve tė tjera elektronike.

Celular.al kėrkon tė punėsojė staf (vajza) nė pozicionin shitėse pranė dyqaneve tona qė ndodhen nė Tiranė.

Kandidatja e pėrshtatshme duhet tė ketė:
- Eksperienca tė ngjashme nė shitje, e preferuar nė sektorin ku ne operojmė.
- Tė jetė e gatshme tė punojė me turne sipas nevojave tė kompanisė.
- Tė ketė njohuri bazė rreth telefonave si dhe tė ketė dėshirėn e vazhdueshme pėr tė mėsuar mė tepėr.
- Tė ketė njohuri bazė nė pėrdorimin e kompjuterit.

Ofrojmė:
- Pagė dhe bonuse tė kėnaqshme.
- Kushte shumė tė mira pune.
- Ambjent dinamik dhe miqėsor..

Shėnim:
Pėr tė aplikuar nė kėtė pozicion pune, na kontaktoni nė What's App: +355 69 407 5846