Ofroj kurse matematike per cdo klase apo nivel. Duke filluar nga klasa e parė deri ne vit te fundit gjimnaz. Me eksperience disa vjecare ne arsim publik dhe ushtrim profesioni ne kurs matematike prej disa vitesh me maturant dhe jo vetem.

Pagesa: 1000 lek/ora

Per me shume informacion 0675534490.

Cel. : 0675534490