Albacall

kliko
Assist-Digital

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Junior Wordpress Developer


  Ne jemi nje Agjenci Marketingu qe merret me krijimin e Website-ve te specializuar ne ofrimin e nje game te gjere te sherbimeve digjitale.


  Ne jemi te apasionuar pas inovacionit dhe perpiqemi gjithmone te ofrojme me te miren tone duke dhene sherbime te kualitetit te larte per te ndihmuar bizneset te permiresojne pranine e tyre online dhe te ndertojne identitetin e tyre unik te brand-it.


  Kogo Group po kerkon nje Junior WordPress Developer per t’ju bashkuar skuadres.


  Kualifikimet dhe aftesite e kerkuara:

  • Eksperience me shume se nje vjecare ne krijimin dhe modifikimin e webisteve duke perdorur Wordpress.
  • Aftesi te mira ne HTML&CSS, gjithashtu njohuri ne standarted e web-it dhe teknikave te dizajnit.
  • Njohuri te mira ne Adobe Illustrator, Adobe Photoshop dhe programe te tjera te dizajnit.
  • Aftesi per te zgjidhur problemet ne menyre krijuese dhe efektive.
  • Te jete fleksibel dh e te jete I afte te oranizoje kohen dhe punen.

  Pergjegjesite:  • Zhvillimi i Software, azhornime ne faqet e WordPress.
  • Instalim, testim apo ndryshime ne WordPress.
  • Vleresimi i dizajneve, kornizave dhe produkteve dhe zhvillimi I procesit te punes ne menyre te pershtatshme.
  • Rishikim i temave te meparshme te krijuara.
  • Rishikimi perfundimtar i projektit.

  Te interesuarit te dergojn CV e tyre ne adresen e emailit te info@kogo.al


  Cel. : 0697409553  Cel. : 0697409553
  +Apliko