ProMarketing, Kompania lider ne sektorin e Business Process Outsource, shpall vakant vend pune si Web Developer / Programues!


Aftėsitė:
1-Pėrvojė nė PHP, Bootstrap, jQuery, Ajax, API.
2-Njohuri pune tė gjuhėve dhe teknologjive tė skriptimit tė bazės sė tė dhėnave, siē ėshtė MySQL
3-Njohuri pune nė mjedise Linux
4-Njohur me mjetet e versionimit tė kodit burimor siē ėshtė Git
5- Eksperience e mepareshme deri ne 3 vite.

Orfojme :

1-Kontrate te rregullt pune
2-Pune full-time
3-Ambjente komode pune
4-Paga shume e kenaqeshme (sipas experiences se kandidatit)

Personat e intersuar duhet te dergojne CV-ne ne adresen e emailit: hr@promarketingal.com

Vetem personat e qe plotesojne kriteret do te telefonohen per te caktuar nje interviste.
ose te paraqiten per te dorezuar CV ne adresen Rruga Elbasanit perball Fakultetit Ekonomik, pallati PARK GATE kati i I

Nxitoni per te qene edhe ju pjese e Kompanise tone !
Jeni te mirepritur!
ProMarketing!

Cel. : 0684016349
Cel. : 0684016349
+Apliko