Shitet motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent.Ne gjendje shume te mire, pak ore i perdorur. I sapo ardhur nga Italia.Disponoj dhe Pedan Kamioni.Per me teper telefononi ne nr 0695386338 si dhe ne WhatsApp