Shes kupa makine Mercedez Benz dhe Citroen. Ēmimi ėshtė 1.000 Lekė tė reja copa. Kush ėshtė i interesuar pėr t'i blerė, tė telefonojė ose tė dėrgojė mesazh nė kėtė numėr telefoni : 067 48 78 225.

Cel. : 067 48 78 225