Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punesojė SHOFER TRAILER VETESHKARKUES


  • Tė ketė mbi 5 vjet pėrvojė pune
  • Tė jetė i pajisur me Leje Drejtimi tė klasit CE
  • Tė jetė i pajisur me CAP dhe kartė Tahografi
  • Mosha e kėrkuar 35 - 50 vjeē


Tė interesuarit tė dėrgojnė p
ėrshkrimin e pėrvojave tė punės, tek adresa e-mail: hr@salillari.al, dhe pėr ēdo informacion shtesė tė kontaktojnė tek numrat: 068 20 55 689, 068 60 38 343
+Apliko