Nė Hit Job, ne i quajmė punonjėsit tanė “Krijuesit e ėndrrave” sepse tė gjithė kėtu punojnė pėr qėllimin pėrfundimtar: Tė ndihmojmė njerėzit dhe kompanitė tė arrijnė ėndrrat e tyre.Ne i bėjmė realitet ėndrrat e klientėve tanė tė rekrutuar duke i ndihmuar ata tė punėsojnė njerėzit e duhur pėr kompanitė e tyre.
Ne i realizojmė ėndrrat e punėkėrkuesve duke u ofruar atyre punė mė tė pėrshtatshme.

KĖRKOJMĖ TĖ PUNĖSOJMĖ MOBILE DEVELOPER IOS

KANDIDATET DUHET TĖ PLOTĖSOJNĖ KRITERET E MĖPOSHTĖME:

 • NJOHURI SHUMĖ TĖ MIRA TĖ UIKIT
 • PĖRRFAQSIMI ME API REST
 • NJOHURI TĖ MODELIT BAZĖ TĖ MCV, MVVM
 • EKSPERIENĖ E MĖPARĖSHME NĖ PLATAFORMAVE TĖ TJERA MOBILE OSE WEB TĖ TILLA SI: ANDROID, REACT NATYROR,FLUTTER
 • NJOHURI THEMELORE TE TESTEVE TE NJESISE DHE TEST DRIVEN DEVELOPMENT
 • EKSPERIENCĖ PUNE ME WATCH KIT E tvOS
 • NJOHURI TĖ MIRA TĖ GJUHĖS ITALIANE, ANGLISHTJA ĖSHTĖ AVANTAZH.
 • AFTĖSI PĖR TĖ PUNUAR NĖ GRUP

OFROJMĖ:

 • KUSHTE SHUMĖ TĖ MIRA PUNE
 • KONTRATĖ PUNE E RREGULLT SIPAS LEGJISLACIONIT SHQIPTAR
 • PAGA KONKURUESE
 • AMBJENT KOMOD
 • MUNDĖSI PĖR TĖ LEVIZUR JASHTĖ VENDIT


TĖ GJITHĖ PERSONAT E INTERESUAR TĖ DĖRGOJNĖ CV NĖ:
E-mail: info@hitjob.al
Cel. : +355682002999

TEK NE CV-JA JUAJ ĖHTĖ E SIGURTĖ DHE DO TĖ TRAJTOHET ME KONFIDENCIALITET TĖ PLOTĖ.
https://hitjob.al

Rruga Arben Broci, Kullat Maleziane, Tirane 1001
+Apliko