Jeta ėshtė e bukur, jeta ėshtė emocionuese.Tė gjithė duam njė jetė mė tė mirė, paga mė tė mėdha. Nėse dėshironi tė pėrparoni dhe tė punoni si i huaj jashtė vendit, nėse doni njė punė mė tė mirė nė Shqipėri, keni nevojė pėr njohuri tė gjuhėve tė huaja. Ka shumė teste tė ndryshme tė gjuhės angleze nė botė, por ekziston vetėm njė emėr #PEARSON #4SKILLS.
#Testi I cili njihet nė tė gjithė botėn. Duke zhvilluar testin ėshtė mė e lehtė tė gjesh njė vend pune nė turizėm, tregti, mikpritje, siguri, lundrime dhe shumė vende tė tjera.
Nėse dėshironi tė pėrparoni nė biznes dhe karrierė me testin e anglishtes #PEARSON #4SKILLS do tė jetė shumė mė e lehtė.
Elite Marines #Academy ofron pėr herė tė parė nė Shqipėri testimin e gjuhės angleze Pearson,jo vetėm testin por edhe kurse pėrgatitore tė gjuhės angleze dhe italiane.
Na kontaktoni pėr mė shumė informacion me
e-mail #elitemarinesacademy@gmail.com


Cel. : 0693858631