𝗔𝗞𝗦𝗜𝗗𝗘𝗡𝗧𝗘 / 𝗗𝗘𝗠𝗦𝗛𝗣𝗘𝗥𝗕𝗟𝗜𝗠𝗘

Kur ju dėmtoheni nga njė aksident automobilistik, gjėja mė e rėndėsishme qė ju duhet tė bėni ėshtė nė radhė tė parė kujdesuni pėr veten tuaj.

Do ta keni tė veshtirė, ndoshta tė pamundur qė nė njė kohė tė afėrt tė ndiqni personalisht tė gjitha procedurat gjyqėsore, nė lidhje me dėmshpėrblimin tuaj nga aksidenti.
Kompanitė e sigurimit pėrpiqen ti shtyjnė dhe ngadalėsojnė procedurat e pagesės tė faturave tė ilaceve, shpenzimeve mjeksore dhe dėmshpėrblimit tė tė dėmtuarve tė pafajshėm si ju.

Duke kontaktuar me njė avokat qė merret me ēėshtjet e dėmshpėrblimeve nga aksidentet automobilistike, ju do tė siguroheni qė dikush i cili ka dhe njohuritė dhe eksperiencėn e duhur ligjore, po lufton pėr ju.

Nė kohėn qė ju shėroheni dhe kujdeseni pėr shėndetin tuaj, avokati merret me tė gjitha procedurat ligjore kundra personit qė ju ka shkaktuar dėmin dhe me kompaninė e siguracionit, nė mėnyrė qe ju tė merrni kompensimin qė meritoni.

Studio Ligjore TIVARI me avokatėt e saj, ka eksperiencėn dhe kujdesin e duhur duke parė nė vite aplikimin e ligjit qė bėhet ndaj ēdo individi te aksidentuar dhe rasti tė veēantė.

Nėse ju nuk do tė drejtoheni dhe mbroheni nga njė avokat, nuk do tė keni avantazhe pėr tu mbrojtur sa mė mire kundėr kompanisė sė siguracionit.
Studio Ligjore TIVARI do tė jetė njė mbrojtės i fuqishėm pėr ju.


Tel & Fax: +355 52 22 70 85
Cel, WhatsApp & Viber: +355 68 40 55 889

www.studioligjore.info
www.lawfirmalbania.com
www.studioligjore.al

Adresa I: Lagja 2, rruga Sulejman Kadiu, pranė Gjykatės Rrethit Gjyqėsor Durrės.

Adresa II: Lagja 17, rruga Stefan Kaculini, pranė Kolegjit Eneida, Durrės.

Google Maps: Studio Ligjore Tivari ose TIVARI Law Firm