Shitet SSD 512 GB i ri. 10 herė mė i shpejte sesa njė hard disk 7200rpm, Transferimi i tė dhėnave: 512 GB - lexon deri nė 500MB/s dhe shkruan 450 MB/s, Kapaciteti: 512 GB, Temperatura e ruajtjes -40° C deri 85° C, Temperatura e funksionimit 0° C deri 70° C. Cmimi: 7500 Leke.

Cel. : 0676359701