Ofrojmė kurse tė GJUHĖS ITALIANE pėr tė gjitha grupmoshat vetėm 6500L/NIVELI
Metoda bashkėkohore dhe staf me eksperiencė shumėvjeēare!

Nxitoni tė rregjistroheni pranė qendrės sonė!

Ju mirėpresim!


Adresa: Astir, mbrapa bar Artisti
Kontakt: 0693467863
Instagram: smartlanguagescenter