INSTITUTI "LEONARDO DA VINCI" nė kuadėr tė zgjerimit tė stafit akademik kerkon Inxhinier Elektronik me njohuri shum te mira ne paisjet CISCO, per ta aktivizuar ne mesimdhenie Part Time.

Kandidati duhet te jete i diplomuar ne Inxhinieri Elektronike dhe te kete eksparience pune ne perdorimin dhe konfigurimin e paisjeve CISCO.

Te interesuarit te dergojne nje CV me Fotografi ne adresen e meposhtme:

Email: info.leonardodavinci@yahoo.com


INSTITUTI "LEONARDO DA VINCI"

Adresa: Sheshi "Willson", Olympia Center, K3, Prane Postes Nr8, Tirane


Cel. : 0673635750
Cel. : 0697501434

www.instituti-leonardodavinci.com
e-mail: instituti.leonardodavinci@hotmail.com
Instituti Leonardo da Vinci

+Apliko