Qendra e Kurseve "Lindi Center" njofton se do tė nisi niveli A1/1 ​& A1/2,Frekuenca: 3 Herė nė javė ( 60 min
) ose 2 Herė nė javė ( 90 min)
Orari: i diskutueshem ne baze te grupit
Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
Kohėzgjatja: rreth 5 javė


Ora zhvillohet:
lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur.

NXITONI TE PERFITONI NGA OFERTA!!!!!


Cel. : 0675673538