😍 iPhone 12 ➡ 59.500 leke 😍
  • Transport falas nė tė gjithė Shqipėrinė.
  • Mundėsi pagese me kėste, vetėm me ID.
  • Klientėt e BKT&Credins,ndarja e pagesės ne 12 kėste.
  • Garanci 6 muaj.
  • Gomine, xham dhe karikues te perfshira.
Adresa 1: Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollėn e baletit, pėrball Big Market 067 20 40 224
Adresa 2: Rruga e Kavajės pėrballė policisė bashkiake067 20 40 229
Adresa3:Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Willson , ne kryqezim.067 20 40 226
Adresa 4:Ne rrugen e Durresit, 50m siper Ministrise se Arsimit. 067 20 40 228
Adresa 5 :Rruga Bardhyl0672040220

Cdo ditė hapur 09:00-21:00