Telefona & Smartphone

iPhone, celular, telefon etj...

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Tipi
PadFone
Viti
2022
Cmimi Euro
50
Shiten 3 Tablet/telefon te markes OUZRS, modeli M13 Tabletet kane funksionin dhe telefon pasi mund te futet karta SIM. Jane te reja ne qese, te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
60
Kasket Motorri 60mij lek masa XL Mund te na kontaktoni dhe ne WhatsApp 0672411000 Cel. : 0672411000
Tirane
Tipi
Celular-Smartphone
Marka
Iphone
Viti
2020
Cmimi Euro
80
Shitet Iphone 7 i bardhe Silver- 8000Lek IPHONE 7 32GB Bateria 85% Karikuesi dhe kllef i perfshire Cmimi 8000Lek Telefon: 0689038106 0674992969
Tirane
SHITET Saldatrice Italjane Originale e Persorur
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
SHITET Paisje interneti Te Paperdorura Te ardhura nga Gjermania Cel. : 0686427679
Tirane
Tipi
Celular-Smartphone
Cmimi Euro
150
Shitet Redmi Note 10S gati i ri, super gjendje 11/10. 8gb ram 128gb memorie Kamera para 13mp 4 kamera mbrapa: 1. 64mp 4k 2. Ultra-wide 3. Macro 4...
Tirane
Cmimi Euro
80
Shitet OnePlus 5 ne gjendje shume te mire 9/10. 6gb ram 64gb memorie Dual camera 16+20 MP Fingerprint Fish Aux Bateri 3300w me karikim 20w...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Marka
Iphone
Viti
2021
Cmimi Euro
550
Shes Iphone 12 Pro Max 128GB. Bateria ne gjendje te shkelqyer 88% !! Telefoni eshte blere i ri dhe i perdorur vetem nga nje person shume i...
Durres
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Celular-Smartphone
Marka
Android
Viti
2014
Cmimi Euro
150
shiten 3 pal dyer te brendeshme me cmim okazion 150mije te 3ja palet me doreza brava celes transportin dhe cmontimin e siguron bleresi tel 069 24...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
Celular i thjeshte (jo Smartphone)
Marka
Micromax
Viti
2020
Cmimi Euro
40
Shitet telefon MaxCom me dy karta Sim. Ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi: 40€ Telefon: +355673349999 Cel. ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
Celular i thjeshte (jo Smartphone)
Marka
Nokia
Viti
2020
Cmimi Euro
45
Shitet telefon Nokia prodhim i ri. Ne gjendje shume te mire pune, bateria zgjat 4 dite. Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi: 40€ Telefon...
Tirane
Cmimi Euro
129
Celular.al eshte kompania lider e shitjes se telefonise celulare ne Shqiperi. Ne sjellim kualitet perendimor,me cmimet me te mira. Transport...
Tirane
😍Samsung S22 plus ➡ 405 euro 😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja...
Tirane
😍Samsung S23 ultra ➡699euro 😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e...
Tirane
😍Samsung S22 ➡ 365euro😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e pagesës...
Tirane
😍iPhone 12 pro max➡ 475euro 😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e...
Tirane
😍Samsung S21+ 5g ➡315euro 😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja...
Tirane
Cmimi Euro
199
😍iPhone 13 pro max➡615euro😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e...
Tirane
😍 iPhone 7+ ➡ 139euro 😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e pagesës...
Tirane
😍 iPhone 7 ➡ 99euro😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e pagesës ne...
Tirane
😍Samsung S10 ➡ 195euro 😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e...
Tirane
😍iPhone XS MAX ➡239euro 😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e...
Tirane
😍 iPhone 12 ➡ 315euro 😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e pagesës ne...
Tirane
Cmimi Euro
890
😍iPhone X ➡ 199euro 😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e...
Tirane
😍Samsung S20+ 5g➡ 239euro 😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e...
Tirane
😍iPhone 11- 245euro 😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT & Credins,ndarja e pagesës...
Shqiperi
😍Samsung Note 10 5g ➡ 239euro Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e...
Tirane
😍Samsung S20 5g➡215euro Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e pagesës...
Tirane
Cmimi Euro
22900
😍 Samsung Note 10+ ➡ 295euro😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e...
Tirane
😍Samsung Note 20 5g➡ 275euro 😍 Transport falas në të gjithë Shqipërinë. Mundësi pagese me këste, vetëm me ID. Klientët e BKT&Credins,ndarja e...
Back
Top