Delta ėshtė pjesė e DELTA GROUP ku bėjnė pjesė kompanitė Deutschcolor, Delta Home, Thermoswiss, Dast dhe Delta.
Delta ėshtė lider nė tregtimin e pllakave, parketeve, hidrosanitareve dhe shumė aksesorėve tė ndryshėm.
Gjithashtu zotėron eksluzivitetin e disa kompanive tė njohura ndėrkombėtare si Aparici, Hansgrohe, Duravit, Geberit, Krono etj.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti I skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vlerėsimi sipas njė skeme motivimi nė referencė tė performancės
dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politikė sociale e grupit tonė.

Ėshtė kėnaqėsi pėr ne tė mirėpresim kandidatė qė na vlerėsojnė dhe dėshirojnė tė jenė pjesė e DELTA GROUP.
Pėr kėtė, ju ftojmė tė aplikoni pėr pozicionin: Ekonomiste, Tirane.

Kriteret qė duhet tė pėrmbushin kandidatėt:
  • Tė ketė pėrfunduar Fakultetin Ekonomik.
  • Te mos jete ne maredhenie shkolle.
  • Tė ketė minimumi 2 vjet eksperiencė pune.
  • Tė zotėrojė nje nga programet: Kontabiliteti Alpha, Navision ose Financa 5
  • Mosha e preferuar 24-35vjec.
  • Vendbanimi Tirane.
  • Transporti sigurohet nga kompania.


Si t
ė aplikoni:
Pėr tė aplikuar pėr ketė mundėsi, ju lutem dergoni CV dhe dokumentat tuaja plotėsuese,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni, nė adresėn: hr@delta.al
Ju do tė kontaktoheni nga Burimet Njerėzore, DELTA GROUP,
vetėm nėse CV dhe Dokumetat tuaja plotėsuese do tė klasifikohen / seleksionohen nga skuadra jonė e vlerėsimit.

Tek ne Cv-ja juaj ėshtė e sigurt dhe do tė trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
+Apliko