Super Ofert !!!!Nga 180 € ne 105 € . TCS CDP MVDiag Delphi e prodhuar 2020,paisja me mire sot ne treg dhe e thjesht ne perdorim .Me ane te kesaj paisje mund te kryeni diagnostim te makines shpejt dhe shume thjesht .Kryen scanim te 48 markave kryesore dhe 4000 modeleve .Paisja lexon dhe fshin kodet dhe shume funksione te tjera si:*Kontrolli i gjendjes se pergjithshme makines *Scan i motorri,kambios,kondicionerit,frenave abs ,injektorve ,airbag,SLS,etj.*Rigjenerim te filtrave DPF (FAP) ne varesi te modelit te automjetit.*Kodifikim i Ēentralines,celsav,etjPaketimi permban*Paisjen OBD2 *Fishen usb qe lidh paisjen me pc*Fishen Com qe lidh makinen me paisjen*Programin Delphi 2016 R1 Produkti eshte i ri dhe ne kuti Opsionale=Delphi+program+pc ose laptop 300 € tani ne 250 €.Cel. : 0672241454 / [URL="[/URL]
Vetem msg ne Watsup

CDP+can do the following:
1:Manufacture specific serial diagnose
2:Scan function
3:EOBD/OBDII communication
4:Serial Systems
5:Engine
6:Ignition
7:Climate
8:ABS
9:Service reset
10:SRS
11:Immobilizer
12:Instrument
13:Comfort system
14:Gear-box etc
Lista e makinave :
#Abarth - #Alfa Romeo - #Audi - #Bentley - #BMW - #Cadillac - #Chevrolet - #Chrysler - #Citroen - #Dacia - #Daewoo - #Daihatsu - #Ferrari - #Fiat - #Ford - #GWM - #Honda - #Hyundai - #Isuzu - #Iveco - #Jaguar - #Jeep - Jinbei - JMC - #KIA - #Lamborghini - #Lancia - #Land Rover - #Lexus - #Lotus - #Mahindra/Renault - #Maserati - #Mazda - #Mercedes - #MG - #Mitsubishi - #Multicar - #Nissan - #Opel/Vauxhall - #Peugeot - #Porsche - #Renault - #Rolls Royce - #Rover - #Saab - #Samsung - #Seat - #Shuanghuan - #Skoda - #Smart - #SsangYong - #Subaru - #Suzuki - #Tata - #Volkswagen - #Volvo,