⚡️Laptop Profesional
Display 15.6″ diagonal (1920 x 1080) LedFull HD
Procesori Intel Core i7 (4th Gen) 4810MQ / 2.9 GHz up to 3.6 GHz
Memory 16GB DDR3
Storage 1TB HDD
Graphics NVIDIA® Quadro® K2100M 2 GB, Shared 12gb
CMIMI 399

Perfekt per punime Grafike , Inxhinierike .
Windows 7 profesional i licensuar

DHURATE: MOUSE
Gjendja si te rinj .

SHITEN edhe me KESTE (nese je ne marredhenie pune )

Gjithashtu ne dyqanin tone do te gjeni Kompjutera te modeleve te ndryshem per shtepi, zyra dhe profesional me cmimet me te lira ne treg.
Me SHUMICE dhe PAKICE (IMPORTUAR nga GJERMANIA,USA,ZVICRA,SUEDIA ,ANGLIA etj..)

SMARTPHONE TE MARKAVE ME TE MIRA

CMIMI 419

info@american-pc.com
www.american-pc.com
fb:https://www.facebook.com/American.computers.store.al
instagram:american_computer_albania

Cel: 0682082012
Adresa:Tirane Rr.SULEJMAN DELVINA prane shkolles Vasil Shanto.