Kliko
outbound

 1. Standart Aplikim & menaxhim i projekteve ipa

  Köstinger Consulting, Studio Konsulence 94, eAdviser, organizojnė trajnimin " Aplikimi dhe menaxhimi i projekteve IPA" me fokus :


  • Ofrimi i bazave tė Menaxhimit pėr Ciklin e Projektit tė BE-sė nga zbatuesit tė projektit.
  • Pasqyrimi i procedurave, nė monitorimin e pėrdorimin efikas tė projekteve EU.
  • Vendosjen e Partneritetit dhe krijimin e konsorcium, hapat e zhvillimit tė projektit.
  • Shembuj si janė zhvilluar projektet dhe mjetet e menaxhimit tė projektit.
  • Prezantimi dhe aplikimi i metodės sė kornizės logjike.
  • Zgjerimi i njohurive pėr fondet e zhvillimit rajonal tė Bashkimit Europian


  Seminari ėshtė i projektuar pėr pėrfaqėsues tė:
  o Kompanive shqiptare ,
  o Administratės publike,
  o Universiteteve,
  o NGO,
  o Fondacione,
  o Ente tė tjera private ose publike,
  tė interesuar nė implementimin e projekteve tė finacuara nga BE nėpėrmjet Fondeve IPA.

  Lektore : Mag.a Asetila Köstinger PhD(c)
  Eksperte austriake, afėrsisht 20 vjet pėrvojė ndėrkombėtare nė Consulting dhe Industri, bashkėpunėtore e kompanive tė njohura Austriake dhe Gjermane me eksperiencė tė pasur nė projekt management me donatorė tė ndryshėm, e specializuar me projektet e EUROPEAID.


  Pėr detaje mos hezitoni tė na kontaktoni :
  http://www.sk94.al/sq/2017/02/22/pro...work-approach/
  info@sk94.al
  info@adviser.al
  0692074495
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur