Zona : Gjiri i Lalezit - Rezidenca LURA Jap me qera Vilė Vendndodhja30 minuta nga Tirana Airport25 minuta nga Porti Detar nė Durrės25 minuta nga Qendra e Qytetit Durrės35 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranė2 minuta nga Plazhi nė Gjiri i Lalzit2 minuta nga bar & restorantKarakteristikat
 • Siperfaqe 110 m2
 • Tarracė e mbuluar 10 m2
 • Internet wireless ne te gjithe shtepine

Kati i parė
 • Dhoma e ndenjes me kend + tavoline e vogel
 • Kuzhina e gatimit + tavoline buke me 6 karrige
 • furre
 • aspirator
 • frigorifer
 • mikrovale
 • tostiere
 • hekur +tavoline hekurosje
 • ene kuzhine
 • TV+ Digitalb satelit

Kati i dytė

  • Dhoma e gjumit nr.1 : me krevat dopio dhe dollap me ballkon me pamje nga deti +krevat bebi deri ne 4 vjec
  • Dhoma e gjumit nr.2 : me dy krevate tek dhe dollap me ballkon me pamje nga kopshti
  • Karrige dhe tavoline per perdorim ne Kopesht
  • Drite te plote ne cdo dhome
  • Vende parkimi
  • Dritaret jane te gjitha me grila dhe rrjeta mizash
  • Ngrohje uji me panele diellore
  • Vila eshte e pershtatshme per 5 te rritur dhe 1-2 femije

Vila ndodhet ne zonen me te preferuar, brenda kompleksit rezidenciar LURA. Rezidenca ka plazh privat dhe roje. Brenda rezidences ka edhe 1 Supemarket, Pishine, SPA dhe palester lodra per femije te jashtme dhe te brendshme. Rezidenca ka 2 restoranete dhe Bare. Vila eshte ne rreshtin e pare dhe direkt te deti. Zona e detit eshte me brez te gjere rere. Uji shume i paster. Ambjent shume i pershtatshem per femijet pasi rezidenca ka edhe shetitore te brendshme.Ka kopesht rreth e qark shtepise me gjelberim dhe verande.

cmimi 150 euro/nata

Te perfshira ne cmim 2 cadra plazhi me 6 shezllonat.

PER ME SHUME FOTO KOMUNIKIMI ME VIBER, WHATSAPP
Cel. : 0694050041