"STUDIO KONSULENCE 94" Ju ofron asistence :

Pėr aplikimet me QKB, Regjistrin e Pronarit Perfitues, Organe Tatimore, Dogana, Bashki, Sigurime Shoqėrore dhe nė Institucione tė tjera publike .
Regjistrim fillestar, bashkim, transferim e likujdim tė bisnesit,
Marrje tė licensave/autorizimeve tė ndryshme nga Autoritetet pėrgjegjėse.
Konsulencė nė fushen e prokurimeve me fondet private/shoqeri tregtare, hartimin e manualeve dhe politikave te prokurimit.
Rregullat e punės sipas Kodit tė Punės nė Republikėn e Shqipėrisė
Asistencė pėr pajisjen me leje qėndrimi pėr tė huaj.
Blejme, ristrukturojme kompani ne mbyllje, faliment, borxhe, kuota etj.
Konsulence per zgjerimin e bisnesit/regjistrimin fillestar te biznesit ne rajon.


Pėr mė shumė mos hezitoni tė na kontaktoni:
E-mail: info@sk94.al,
Cel : 06920 74 495
Adresa:http://www.openstreetmap.org/note/1230724