Pėr ata biznesmenė qė kanė investuar nė fushėn e arsimit dhe qė duan tė rrisin nivelin arsimor tė nxėnėsve / studentėve si dhe tė zhvillojnė orėn e mėsimit me efikasitet dhe me parametra tė lartė, u ofroj njė mundėsi mė tepėr. Shes objekte mėsimore tė veēanta pėr fushėn (lėndėn) e zoologjisė dhe tė biologjisė pėr universitete si dhe shkolla tė mesme dhe 9-vjeēare. Objektet janė si mė poshtė, vijon:
Objekti 1: Fazat e zhvillimit tė zogut tė rosės qė nga lindja. 7, 10, 13, 16 dhe 20 ditė zhvillim.
Objekti 2: Ndryshimi i zemrave tek vertebrorėt. Klasa e gjitarėve, klasa e shpendėve, klasa e zvarranikėve, klasa e amfibėve dhe klasa e peshqve.
Ēmimi 5.000 Euro secili. Kush ėshtė i interesuar t'i blejė, tė telefonojė ose tė lėrė mesazh nė kėtė numėr celulari: 067 48 78 225