"SK94" ofron :

Kurse kontabiliteti nė praktike, deklarime fiskale, program financiar Alpha Web,soft-e fiskalizimi.
Njohje me dokumentacionin nė kushtet e njė kompanie reale me procesin e fiskalizimit, procedurat dhe detyrimet ligjore pėr deklarime nė QKB, e Albania, Sistemin Tatimor, Bashki dhe institucione tė tjera.
Kurset ofrohen individuale, orare fleksibėl.
Bashkepunim pėrtej programeve tė parashikuara nė paketa, mundesi punesimi, konsulencė etj.Pėr detaje kontaktoni:
Adresa: http://www.openstreetmap.org/note/1230724
email: info@sk94.al
Cel. : 0692074495