9 Kg | A+ | Teknologjia: Pompe Nxehtesie | Motorr Inverter | 16 Programe , E pa perdorur nuk eshte vendosur asnjhere ne pune .Blere 69.900 me fature dhe garanci .

Cel. : 0692084648

WhatsApp