Lazeri Endolift pėrdoret nė shumė fusha si pėr trajtimin e varjes sė qafės dhe nofullės, qartėsimin e nofullės, pezullimin e faqeve dhe mesit tė fytyrės dhe trajtimin e qeseve nėn sy.

Cel. : 0672088818

WhatsApp